Up Bonus Partnerem Kongresu Kadry

‍7 i 8 listopada 2016 roku w Warszewie w Centrum Nauki Kopernik dobyła XXIV edycja Kongresu Kadry największego wydarzenia w branży HRM w naszym kraju.

Jako Partner tegorocznego wydarzenia wraz z partnerem strategicznym firmą szkoleniową Gamma przeprowadziliśmy prelekcję, zaaranżowaliśmy stoisko, a także przeprowadziliśmy wiele ciekawych i inspirujących rozmów z uczestnikami wydarzenia.

Prelekcja, którą poprowadziła Pani Agata Wojnowska Dyrektor ds. HR Up Bonus oraz Pan Krzysztof Pilarczyk Trener Gamma na temat motywacji pracowników w obliczu zmian pokoleniowych spotkała się z żywym przyjęciem i sporym zintegrowaniem.

Była również szansą szybkiej dyskusji i wymiany doświadczeń na temat tego co w dzisiejszych czasach wpływa na wzrost zaangażowania pracowników w różnym wieku, jakie są współczesne wskaźniki zaangażowania oraz jaki mają realny wpływ na wycenę wartości firmy.

Kongres jak co roku zgromadził w jednym miejscu wielu cenionych ekspertów, światowej sławy prelegentów, prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Zarówno podczas pierwszego dnia tzw. sesji plenarnych i inspiracji jak i drugiego dnia dobrych praktyk- zaprezentowano sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji, nowości branżowe, konkretne narzędzia, a także trudne tematy i
dyskusje o bieżących problemach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom, klientom i zainteresowanym potencjalnie naszymi usługami odwiedzającym stoisko za miłe przyjęcie i inspirujące rozmowy. Do zobaczenia na przyszłych wydarzeniach branżowych