O nas

Up Bonus – Dobrze na co dzień

Zaczęliśmy w 1964 roku. Od 59 lat się uczymy jak zadbać o pracowników naszych klientów.

Młoda kobieta w biurze
Up Upominek

Jesteśmy częścią globalnej Up Group

Na co dzień pomagamy motywować i budować lojalność. Zmieniamy sposób myślenia i pokazujemy drogę do lepszego zarządzania benefitami. Jako pierwsi w Polsce wydaliśmy karty przedpłacone.

Na chwilę obecną jesteśmy obecni w 30 krajach na 4 kontynentach!

59
lat tradycji
8 mld
euro emisji
25 mln
użytkowników
2 mln
wydanych kart w Polsce
10 tys.
klientów w Polsce
O nas

Dołącz do nas w podróży ku bardziej świadomemu i zrównoważonemu stylowi życia.

Odpowiedzialność środowiskowa

W erze szybko mijającej mody, jednorazowych opakowań i masowej produkcji, odpowiedzialna konsumpcja staje się nie tylko wyborem, ale koniecznością. Każdy zakup, który robimy, niesie za sobą ślad - zarówno dla środowiska, jak i społeczności na całym świecie. Dlatego zapraszamy do głębszego zrozumienia, jak nasze codzienne decyzje mogą wpływać na świat jutro.

Liście bluszczu na całej kompozycji zdjęcia
UpBonus logo
O nas

Nasza historia

Nasza długoletnia obecność na polskim rynku zaowocowała licznymi nagrodami i udziałem w wydarzeniach z branży finansowej.

2015

Logo Up

Era Up Coop

Nowa identyfikacja wizualna dla UpBonus pozycjonuje nas razem z grupą Up Coop nas jako kluczowego gracza na arenie benefitów pracowniczych.

2014

Tłum podrzucający pomarańczowe kapelusze

Bonus Systems PL dołącza do grupy Chèque Déjeuner

Bonus Systems staje się częścią prestiżowej międzynarodowej grupy Chèque Déjeuner. To strategiczne połączenie pozwoli na wzajemne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, co przyczyni się do rozwoju nowych, innowacyjnych rozwiązań w branży benefitów pracowniczych

2010

Siedziba UpCoop

Innowacja i transformacja

Spółdzielnia, pierwotnie założona przez kilku pracowników, rozrosła się i obchodzi swoje 50-lecie. Poszerzyła swoje portfolio w zakresie emisji bonów i rozwinęła się na arenie międzynarodowej - na korzyść swoich klientów, handlowców i restauratorów, a także milionów osób korzystających z jej rozwiązań.

2003

Karta przedpłacona Bonus

Emitujemy pierwszą w Polsce kartę przedpłaconą

Nowatorskie narzędzie w zakresie benefitów pracowniczych oferowanych przez pracodawców. Karta umożliwia pracodawcom efektywne zarządzanie świadczeniami pozapłacowymi, jednocześnie dając pracownikom swobodę wyboru

2002

Pałac kultury w Warszawie

Bonus Systems zaczyna swoją działalność na polskim rynku

Wprowadzając rozwiązania mające na celu wspieranie działów HR w budowaniu zaangażowania pracowników.

1990

Wieżowce w centrum miasta

Dywersyfikacja i międzynarodowy wzrost

Korzystając z doświadczenia w emisji bonów, spółdzielnia rozszerza swoją ofertę we Francji o inne bony o charakterze społecznym. Równocześnie Chèque Déjeuner otwiera swoje oddziały w kilku krajach europejskich.

1976

Cheque dejeuer kupony

Konsolidacja

Spółdzielnia przyjmuje nazwę od swojego flagowego produktu, Chèque Déjeuner, wzmacnia swój model ekonomiczny i społeczny, jednocześnie rozwijając swoją działalność w zakresie bonów żywieniowych.

1964

A man speaking on the phone

Powstanie Chèque Déjeuner

Prosta koncepcja: oferowanie pracownikom alternatywy dla korporacyjnych usług cateringowych, pozwalając im dobrze jeść, jednocześnie umożliwiając miłą przerwę i wspierając lokalną gospodarkę. To jest powód, dla którego firma została założona we Francji: spółdzielnia z własnym, specyficznym modelem biznesowym, oferująca talony na posiłki (tj. Chèque Déjeuner po francusku) firmom i wspólnotom.

Grupa Up COOP

Dowiedz się więcej o grupie UP COOP

Od samego początku Grupa prowadzil kampanię na rzecz bardziej zrównoważonego społeczeństwa, w którym ludzie są sercem gospodarki. Nasza wspólna misja? Bronić i promować siłę zakupów korzystnych społecznie i lokalnych.

Nasze rozwiązania i usługi płatnicze zapewniają firmom i społecznościom środki do podejmowania działań mających na celu poprawę jakości życia ludzi i siły nabywczej.

Więcej o Grupie Up Coop
People interacting in a restaurant

Z nami chce się pracować

Zaciekawiły Cię nasze rozwiązania?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się